Değerli üyelerimiz,
23 Mayıs derneğimizin ilk  genel kurulunun seneyi devriyesidir. Bu gün BodtüM’ün doğum günü sayılır.
Derneğimizin kuruluşunu bir araya gelip kutlamak ve gelenekselleştirmek için, Yönetim Kurulumuz ve Sosyal Etkinlik komitemiz,  şöyle bir organizasyon planladı.
1 Haziran 2016 günü akşam üstü (18:00), The Marmara’nın harika Bodrum Manzarasında buluşup, hem yaşadığımız yerin kültürel değerleri üzerine  arkeolog dostumuz Mehmet Çuhadar’ın ‘Bodrum Kent Arkeolojisi: Bodrum’un Tarihi Kimliği ve Sorunları’ başlıklı sunumu ile  bilgilenelim, hem de arkasından tanışma kokteyli ve akabinde bir yemekle, keyifle birbirimize doyalım istedik.Etkinliğin programını mailinizin ekinde bulabilirsiniz. Bu etkinlikte aramıza yeni yüzlerin katılması, yeni mezunları tanımak ve çoğalmak en büyük dileğimizdir.
Sevgili dostlar, kısa zamanda hem birbirimize, hem de Bodrum’a ve sorunlarına daha yakın durabildiğimiz çok keyifli bir derneğimiz oldu, bunu hep beraber gerçekleştirdik, hep birlikte kutlayalım ve keyfini sürelim ki gelecek senelerdeki çalışmalarımıza can olsun.

Organizasyonun keyifli olması için, önceden katılımınızı info@bodtum.org adresine bildirmeniz önemlidir.

Katılım bedeli,sınırsız içki ve yemek dahil; 135 TL.dir.

Katılımlarını ve katılımcı sayılarını bildiren sevgili dostalarımıza teşekkür ediyoruz. Sizlerin de  katılımını bekliyoruz.